Usuwanie włosów z ud, łydek, pach laserem Vectus – Depilacja Laserowa Gdynia

depilacja laserowa
Depilacja laserowa laserem Vectus zazwyczaj kojarzy się nam z kobietami. Jeszcze kilkanaście lat temu, z wykorzystaniem innych metod, faktycznie to panie najczęściej walczyły z nadmiernym owłosieniem. Współcześnie, panowie coraz częściej odwiedzają jednak również salony kosmetologii i medycyny estetycznej, aby poddać się zabiegowi laserowego usuwania owłosienia. Coraz silniej bowiem zauważalnym trendem jest posiadanie gładkiego ciało, już nie tylko przez kobiety, ale także przez mężczyzn. Jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego mężczyźni wybierają właśnie laserowe usuwanie owłosienia lub jakie części ciała najczęściej depilują, przeczytaj nasz krótki artykuł. Zapraszamy do lektury.
Depilacja laserowa Gdynia – DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Depilacja laserowa laserem Vectus – jakie części ciała najczęściej depilują mężczyźni?

depilacja torsuJeszcze kilkadziesiąt lat temu obowiązywał ideał umięśnionego, nieco zaniedbanego i co najważniejsze zarośniętego mężczyzny. Aktualnie jest to już tylko wspomnienie, a pożądanym przez większość kobiet wzorem jest facet dbający o siebie. Tym samym ideałem jest mężczyzna nieposiadający nadmiernego owłosienia na ciele. Tak więc, jakie części ciała najczęściej depilują mężczyźni?

 • Depilacja laserowa torsu – popularny koper na klacie jest już od dawna nie modny, a wręcz uważany za oznakę braku dbania o siebie. Co za tym idzie, nikogo nie powinien dziwić fakt, że mężczyźni tak chętnie się go pozbywają.
 • Laserowe usuwanie owłosienia z pod pach – drugi pod względem częstości wykonywania u mężczyzn zabieg depilacji. Oprócz względów czysto estetycznych ma on również znaczenie higieniczne. Włosy pod pachami bowiem są siedliskiem bakterii odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach unoszący się z tej okolicy ciała.
 • Depilacja laserowa pleców – podobnie, jak w przypadku torsu włosy na plecach nie są niczym fajnym. Ich samodzielne usuwanie może być bardzo kłopotliwe, a tym samym mężczyźni coraz częściej decydują się na zabiegi laserowego ich usuwania.
 • Laserowe usuwanie owłosienia z pośladków oraz okolic intymnych – zabiegi depilacji tych rejonów w naszym kraju nie są jeszcze tak popularne, jak za granicą, ale mężczyźni chcący o siebie dbać i świadomi swojego ciała, coraz częściej się na nie decydują.

Depilacja laserowa laserem Vectus – dlaczego mężczyźni się depilują?

Odpowiedź na to pytanie pojawiła się już po części w naszym artykule. Tak więc mężczyźni decydują się na laserowe usuwanie owłosienie ze swojego ciała z dwóch zasadniczych powodów. Oto one:

 • Względy estetyczne – jedna z głównych motywacji mężczyzn do usuwania nadmiaru owłosienia ze swojego ciała.
 • Względy higieniczne – dla wielu nie mniej ważny powód do usunięcia nadmiaru włosów, szczególnie spod pach oraz okolic intymnych. Najczęściej na tego typu zabieg decydują się mężczyźni mający problem z nadmierną potliwością, a tym samym z nieprzyjemnym zapachem unoszącym się od nich, nawet po najmniejszym wysiłku fizycznym.

Artykuł napisany na podstawie danych ze strony: https://www.ckm.pl/active/depilacja-laserowa-vectus-gdynia,20979,1,a.html

Depilacja laserowa laserem Vectus  – dlaczego mężczyźni decydują się właśnie na zabieg Vectus?

Depilacja może być wykonywana na różne sposoby, ale mężczyźni jednak decydują się najczęściej na laserowe usuwanie owłosienia z wykorzystaniem lasera Vectus. Dlaczego tak jest? Odpowiedź jest bardzo prosta. Depilacja laserowa z wykorzystaniem lasera Vectus, po pierwsze jest aktualnie najbardziej skuteczną metodą pozbywania się nadmiaru owłosienia z ciała (statystyki pokazują, że laser usuwa nawet do 95 procent włosów, a pozostałe 5 procent to włosy, które nie były jeszcze w fazie wzrostu). Po drugie laserowe usuwanie owłosienia, w stosunku do innych, tradycyjnych metod jest o wiele mniej nieprzyjemne. Depilacja laserowa bowiem dla wielu osób może być całkowicie niebolesna lub tylko lekko niekomfortowa. Tego samego nie można powiedzieć na przykład o metodzie usuwania włosów na wosk.

6 komentarze do Usuwanie włosów z ud, łydek, pach laserem Vectus – Depilacja Laserowa Gdynia

 1. Ana pisze:

  Niektórzy myślą, że depilacja laserowa dla mężczyzn to przesada, ja myśle że fajnie jak facet o siebie dba, zwłaszcza jak ma nadmierne owłosienie.

  • kiszka pisze:

   Też tak uważam, że usuwanie owłosienia laserem jest dla każdego. Depilacja laserowa dla mężczyzn jest jak najbardziej dostępna i faceci szczególnie korzystają z depilacji pleców zauwazyłam

 2. wenia77 pisze:

  ktos zna jakas porzadna klinike ktora depiluje laserem vectus?? chcialabym skorzystac

  • Tusia8 pisze:

   Wybierz się do Clinica Cosmetologica w Gdyni. Bardzo solidny gabinet, można rozłożyć na raty koszty usuwania nadmiernego owłosienia laserem 🙂

 3. Retka pisze:

  Nieźle, że są teraz dostępne takie urządzanie do depilacji jak ten skuteczny laser vectus. Kiedys to depilacja laserowa byla raczej niedostępna.

 4. rumak pisze:

  Polecam wszystkim sportowcom depilację laserową pach. Sam skorzystałem z depilacji laserowej dla mężczyzn z tego względu, że bardzo przeszkadzała mi potliwość związana z nadmiernym owłosieniem pod pachami. Komfort treningów znacząco wzrasta 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *