Zabiegi, które pozwolą poczuć się lepiej

vialise

W dzisiejszych czasach, gdy z każdej strony propagowany jest kult piękna, nie sposób przejść obok tego obojętnie. Gdziekolwiek byśmy nie zajrzeli – czy to telewizja, prasa, portale społecznościowe – wszędzie możemy zauważyć piękne ciała osób, którym zazdrościmy idealnego wyglądu. Większość z nas ma większą lub mniejszą motywację do poprawienia swojego wyglądu, a tym samym swego samopoczucia, gdyż jak powszechnie wiadomo – piękne ciało, to również piękna dusza. Bowiem dzięki odpowiedniemu wyglądowi czujemy się bardziej pewni siebie, a co za tym idzie udaje nam się osiągać większe sukcesu, jak również poznawać wielu ciekawych ludzi, ponieważ nie czujemy się skrępowani naszym wyglądem. Wiele osób o nieidealnym ciele zastanawia się czy szansa na odzyskanie pięknego wyglądu dotyczy również ich. Otóż odpowiedź brzmi tak! Bowiem wszystko zależy od odpowiednich kosmetyków, zabiegów, jak również motywacji do takiej zamiany.

Pomarańczowa skórka, czyli cellulit

Najbardziej rozpowszechnionym problemem, który dotyczy naszego społeczeństwa jest kwestia cellulitu. Cellulit, jak powszechnie wiadomo jest to niechciana skórka pomarańczowa, która powstaje między innymi z powodu:

– złego odżywiania

– braku odpowiedniego nawodnienia naszego organizmu

– złych warunków klimatycznych, w szczególności jeżeli często zmieniamy środowisko, np. podczas częstych wyjazdów na wakacje

– nieumiejętne stosowanie kosmetyków pielęgnacyjnych 

– brak aktywności fizycznej

– siedzący tryb życia 

Jak wskazują badania z problemem cellulitu mierzy się aż około 40% kobiet w wieku od 20-27 lat, a także 68% kobiet w przedziale wiekowym 28-48. W związku z tym jak można łatwo zauważyć problem ten jest powszechny i nie powinien być tematem tabu, gdyż postrzeganie tego tematu, jako „tabu” onieśmiela kobiety z jego walką. Na szczęście jeżeli chodzi o cellulit na rynek wprowadzone zostały specjalistyczne kremy, które mają za zadanie nam pomóc w walce z tym problemem. Aczkolwiek, jak powszechnie wiadomo nie każdy produkt tego typu okazuje się skuteczny.

serum na cellulitKrem na cellulit

Aby walka z cellulitem okazała się skuteczna nie sposób przedstawić państwu kremy, dzięki którym efekty będą zadowalające. Oto niektóre z nich:

– Sisle Cellulinov Krem to innowacyjna formuła oparta wyłącznie o naturalne składniki. Krem ten jest kierowany do osób przede wszystkim do osób ze skórą dojrzałą. Dzięki swojej delikatnej konsystencji bardzo dobrze się rozprowadza, a przy tym jest w pełni bezpieczny dla skóry. Jego cena to koszt około 800 złotych

– Hristina Krem to kolejny bezpieczny produkt, odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Nie powoduje reakcji alergicznych, a oprócz wygładzenia skóry, powoduje również, że staje się ona jędrna i delikatna w dotyku. Jego koszt jest niższy w porównaniu do poprzedniego produktu, ponieważ wynosi około 30 złotych

Natomiast abstrahując od tematu cellulitu, należy również zwrócić uwagę na kolejną ważną tematykę, którą jest depilacja, gdyż problem z częstym odrostem włosków mają miliony ludzi na całym świecie.

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa należy do najbardziej innowacyjnego zabiegu pozbycia się niechcianego owłosienia, w szczególności jeżeli zbiegiem czasu stało się ono ciemne i grube. Zabieg taki jest kierowany do zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, nie zależnie od wieku. Jest to metoda bezpieczna, która z pewnością w pełni usatysfakcjonuje każdego klienta, nawet tego najbardziej wymagającego.

Do jednej z najczęściej wybieranych depilacji laserowych należy zaliczyć depilację Vectus. Bowiem przy tej depilacji zastosowany jest najnowocześniejszy sprzęt, dzięki któremu cały odbywa się w sposób bezpieczny, a przede wszystkim komfortowy dla pacjenta. Odznacza się on również o wiele większą skutecznością, niż zastosowanie innych ów do depilacji. Depilacja laserem vectus jest polecana przede wszystkim osobom, które mają problem z wrastającymi włoskami, nadmiernym owłosieniem, jak również zapaleniem mieszków włosowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *