Zabieg na rumieńce na twarzy

Rumieńce na twarzy

Zakłopotanie lub zdenerwowanie może sprawiać, że u niektórych osób na policzkach wykwitają czerwone plamy. Mogą wywołać jeszcze większe zawstydzenie. Pomimo nakładania warstw makijażu przez kobiety, to nadal nie jest wystarczające rozwiązanie. Zabiegi specjalistyczne są w stanie skutecznie i bezpiecznie pomóc uporać się z problemem rumieńców.

Skuteczne zabiegi na rumieńce

Zabiegi na rumieńce to m.in.:

  • Harmony XL PRO Dye-VL

Zabieg pomaga zredukować zmiany pigmentacyjne i naczyniowe za pomocą specjalnej głowicy. Skóra staje się rozjaśniona i wygładzona, poprawia się również jej koloryt, redukując rumieńce. Procedura nie wymaga znieczulenia ani specjalnego traktowania po niej. Efekty utrzymują się indywidualnie w zależności od pacjenta. Należy powtórzyć zabieg co 1-4 tygodnie. Sugerowana seria zabiegów to od 4-8 (więcej w tym temacie tutaj: http://drkomorowska.pl/arts/w-jaki-sposob-pozbyc-sie-rumiencow-na-twarzy/).

  • QuadroStar Pro Yellow

Metoda polega na użyciu wiązki lasera, która wnikając w skórę działa na hemoglobinę, zwężając naczynka krwionośne. Efekty to zmniejszony rumień, a także zredukowane pajączki. Skóra jest dotleniona i w bezbolesny sposób odżywiona. Czas utrzymywania się efektów zależy indywidualnie od pacjenta. Sugerowana seria zabiegów to od 1-5.

  • Zabieg głowicą Hot-Cold ? na rumieńce na twarzy

Głowica Hot-Cold działa poprzez zmianę temperatury podczas masażu. Naczynka krwionośne zostają obkurczone, a ich ścianki uszczelnione. Zabieg stanowi dla nich pewnego rodzaju gimnastykę, dzięki czemu zostają wzmocnione. Zabieg rozjaśnia skórę, odżywia ją, redukuje zaczerwienienia i rumieńce na twarzy. Należy powtórzyć procedurę od 4-6 razy, aby efekty utrzymały się około 3 miesięcy.

  • Ultradźwięki ? na rumieńce na policzkach

Zabieg polega na zastosowaniu ampułki ze specjalnie dobranymi składnikami aktywnymi. Ultradźwięki pomagają tym substancjom wejść w głąb skóry. Cera zostaje odżywiona i zregenerowana. Naczynka krwionośne zostają wzmocnione,a rumieńce na policzkach oraz rumieńce na twarzy zostają zredukowane. Zmiany widoczne są już po pierwszym zabiegu. Procedura jest bezbolesna, a po niej następuje pełna zdolność do codziennych czynności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *