Pielęgnacja okolic oczu – jaki zabieg będzie najbardziej odpowiedni.

skóra przy oczach

Piękna, młoda i zdrowo wyglądająca twarz jest marzeniem każdego z nas. By to osiągnąć, bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja okolic oczu. W dobie licznych zabiegów oferowanych przez zakłady kosmetologii i medycyny estetycznej ciężko zdecydować o wyborze najlepszej dla nas metody. Potencjalny klient często czuje się zagubiony i zdezorientowany. Postarajmy się więc zastanowić jaki zabieg pod oczy jest najlepszy?


Zabiegi pod oczy – szansa na piękną, zdrowo wyglądającą twarz.

Rozwój technologii, nowe odkrycia w dziedzinie nauki i medycyny spowodowały gwałtowny wysyp metod, określanych potocznie jako zabiegi pod oczy. Możemy wybierać spośród różnych technik o całkowicie odmiennych profilach działania, dostępnych chociażby w specjalistycznych zabiegach okolic oczu w gabinetach Clinica Cosmetologica. Spośród najbardziej popularnych można wymienić:

  • Mobilift
  • Emerge
  • Dermapen/ Mezopen
  • Ultradżwięki
  • Pollogen Legend – Maximus oraz Surgen
  • Masaż

Mobilift – innowacyjny zabieg pod oczy.

Usuwanie cieni pod oczami jest trudnym zadaniem nawet dla doświadczonych kosmetyczek. Z pomocą przychodzi urządzenie Mobilift – innowacyjne rozwiązanie, mechanicznie stymulujące naszą skórę. Zabieg charakteryzuję się całkowitym bezpieczeństwem i efektem widocznym już po pojedynczej sesji terapeutycznej.

Emerge – likwidacja cieni pod oczami z wykorzystaniem wiązki lasera.

Dzięki zastosowaniu lasera w metodzie Emerge mamy możliwość stymulacji głębokich, niedostępnych dla innych metod warstw naszej skóry. Bezpośrednim efektem takich działań jest regeneracja i wzrost komórek, naprawa uszkodzonej sieci włókien elastycznych i bezpośrednio zauważalna przez pacjenta poprawa elastyczności, napięcia i wyglądu skóry. Z wykorzystaniem lasera Emerge, likwidacja cieni pod oczami jeszcze nigdy nie była tak prosta.

Dermapen/ Mezopen – pielęgnacja okolic w oczu w nowoczesnym wydaniu.

Jakie są najlepsze sposoby na cienie pod oczami? Nie ma dobrej odpowiedzi, ale na pewno warto sprawdzić metodę Dermapen/ Mezopen. Urządzenie działa na dwóch niezależnych polach. Z jednej strony skóra poddawana jest delikatnemu, mechanicznemu masażowi, a z drugiej nałożone na twarz substancję regenerujące są wprowadzane w głębsze warstwy skóry, gdzie mają szansę najlepiej zadziałać.

Ultradżwięki – bezpieczne usuwanie cieni pod oczami.

Specjalistyczna pielęgnacja okolic oczu jeszcze nigdy nie była tak łatwo dostępna jak w dzisiejszych czasach. Jedną z metod są ultradźwięki. Ich działanie podobnie jak w przypadku poprzedniej metody opiera się o wprowadzeniu substancji czynnej do głębszych warstw naszej skóry.

Pollogen Legend – Maximus oraz Surgen – zabieg pod oczy i nie tylko.

Zabiegi Maximus oraz Surgen mają dwa wspólne mianowniki – bezpieczeństwo i skuteczność. Oba urządzenia opierają swoje działania na stymulujących wzrost i regenerację właściwościach fal radiowych.

Masaż – w pełni naturalny zabieg pod oczy.

Masaż jest bardzo tradycyjną i w pełnie naturalną formą dbania o swoją twarz i oczy. Dzięki tej metodzie możemy połączyć przyjemne chwilę odprężenia z poprawą kondycji naszej skóry. Od tej pory zabieg pod oczy będzie się nam kojarzyć z chwilą relaksu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *