Odchudzanie – skuteczne zabiegi odchudzające

Jak szybko schudnąć?

W XXI wieku szczupła sylwetka jest coraz szerzej promowana przed media oraz licznych celebrytów. W związku z tym coraz więcej osób zmagających się z nadwagą lub otyłością postanawia zawalczyć o lepszą sylwetkę poprzez odchudzanie. Niejednokrotnie ćwiczenia oraz dieta na dają pożądanego efektu. Rozwój medycyny estetycznej umożliwia pokonanie problemu nadwagi w sposób szybki i bezbolesny. Jakie zabiegi umożliwiają skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej?

Skuteczne odchudzanie bez restrykcyjnej diety i godzin na siłowni

Wiele osób zmagających się z dodatkowymi kilogramami zastanawia się, czy skuteczne odchudzanie możliwe jest bez wysiłku i wielu wyrzeczeń. Odpowiedź na to pytanie przynoszą liczne kliniki medycyny estetycznej, oferujące zabiegi umożliwiające redukcję tkanki tłuszczowej szybko i efektywnie. Zabiegami przynoszącymi satysfakcjonujące efekty w kwestii odchudzania są:

 • Venus Legacy,
 • Icoone,
 • Maximus Pollogen Legend,
 • Karboksyterapia Reology 2,
 • Endermologia LPG.

Redukcja tkanki tłuszczowej – zabieg Venus Legacy

Redukcja tkanki tłuszczowej możliwa jest m. in. dzięki zabiegowi Venus Legacy. Zabieg Venus Legacy opiera się na podgrzaniu tkanek przy pomocy fal radiowych. W wykonaniu tego zabiegu wykorzystuje się najnowsze technologie takie jak Multipolarna Fala Radiowa, Impulsowe Pole Magnetyczne, Vari Pulse oraz Real Time Theraml Feedback. Dzięki wykorzystaniu licznych technologii zabieg ten jest komfortowy, a przede wszystkim bezpieczny.

Maximus – skuteczny zabieg na odchudzanie

Maximus jest to popularny zabieg na odchudzanie wykorzystujący innowacyjne urządzenie – Pollogen Legend. Sekretem zabiegu jest działanie na kilka warstw tkanek. Zabieg Maximus przebiega dwutorowo – fale radiowe podgrzewają tkankę do 60°C, co skutkuje upłynnieniem tłuszczu, a pobudzenie mięśni umożliwia szybsze usunięcie tłuszczu z organizmu, skutkiem czego jest widoczna redukcja tkanki tłuszczowej.

Przeczytaj więcej o zabiegach na odchudzanie: http://lifemedica.pl/baza_wiedzy/zabiegi-odchudzajace-czyli-skutecznie-pozbyc-sie-tkanki-tluszczowej/

Szybki zabieg odchudzający – Karboksyterapia Reology 2

Karboksyterapia Reology 2 jest to zabieg odchudzający cieszący się dużą skutecznością. Należy do grupy innowacyjnych zabiegów, podczas którego podskórnie i śródskórnie podaje się medyczny dwutlenek węgla. Efektem tego działania jest rozbicie lipidów oraz przyspieszenie wydalenia ich z organizmu.

Zabiegi odchudzające z wykorzystaniem rolek masujących

Zabiegi odchudzające wykorzystujące w swoim działaniu rolę masażu cieszą się dużą popularnością oraz skutecznością. Jednym z takich zabiegów jest  Endermologia LPG. Jest to rodzaj masażu, podczas którego dochodzi do rozbicia tkanki tłuszczowej, po czym zostaje ona usunięta z organizmu. Dodatkową zaletą zabiegu jest poprawienie jędrności skóry.

„Do zabiegu wykorzystuje się specjalny kombinezon wzmacniający efekty zabiegu. Dzięki serii zabiegów boczki znikają, a dodatkowo możliwe jest usunięcie nawet bardzo uporczywego cellulitu. Jednocześnie zabieg jest w pełni bezpieczny.” – dermatolog z kliniki medycyny estetycznej.

Zobacz efekty redukcji tkanki tłuszczowej: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/odchudzanie-redukcja-tkanki-tluszczowej/

Innym zabiegiem wykorzystującym w swoim działaniu masaż jest zabieg Icoone. Zabieg Icoone wykorzystuje metodą polegającą na działaniu specjalnych głowic masujących. Specjalistyczny masaż wykonywany pod ciśnieniem powoduje rozbicie oraz usunięcie lipidów. Dodatkowym atutem tego zabiegu jest drenaż limfatyczny oraz oczyszczenie tkanek z toksyn i wzmocnienie skóry.

Szybkie odchudzanie – co po zabiegu?

Szybkie odchudzanie możliwe dzięki zabiegom opisanym powyżej przynosi satysfakcjonujące efekty w krótkim czasie. Należy jednak pamiętać, że aby utrzymać szczupłą sylwetkę należy wprowadzić elementy zdrowego żywienia oraz aktywność fizyczną w codziennym życiu.

Wszelkie zabiegi mające poprawić kondycję naszej sylwetki powinny zostać przeprowadzone wyłącznie w certyfikowanej klinice medycyny estetycznej i pod okiem dyplomowanego specjalisty.

6 komentarze do Odchudzanie – skuteczne zabiegi odchudzające

 1. Baśka pisze:

  Zawsze postrzegałem zabiegi redukujące tłuszcz jako skomplikowane operację jak liposukcja. Widzę tutaj, że jednak da się to wykonać nieinwazyjnie.

 2. trusia pisze:

  Co za naciągactwo… Nie lepiej uczciwie leczyć ludzi, zamiast naciągać na obietnicę usuwania tłuszczu? Widać co jest bardziej opłacalne.

  • korna8 pisze:

   Byłabym daleka od takich teorii spiskowych. Każdy słyszał kiedyś o kimś kto się stara, ćwiczy, jest na diecie, ale z jakiś innych powodów na chudnie. Zabieg redukcji tłuszczu to często jedyny ratunek dla takich osób.

 3. getruda12 pisze:

  Ciekawa sprawa, wyglądają nowocześnie te zabiegi. Można powiedzieć, że liposukcja bez skalpela 🙂 Ciekawe ile to kosztuje?

  • nacia pisze:

   Odpowiedź jest prost: różnie 😀 Generalnie jest kilka zabiegów usuwających tłuszcz, które są dostępne na rynku i każdy jest trochę inny. Myślę, że jednak każdy znajdzie coś na swoją kieszeń 🙂

 4. beksia pisze:

  A pamiętacie takie badziewna masażery, które można kupić w tych programach telewizyjnych? 😀 To dopiero są „profesjonale” zabiegi odchudzające 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *