Depilacja laserowa w Gdyni: Laser Vectus na twarz i ciało!

Laser Vectus - depilacja laserowa gwarantuje gładką twarz i ciało

Depilacja jest ważnym elementem dbania o swój wygląd. W dzisiejszych czasach mnóstwo ludzi dokonuje depilacji wielu części swojego ciała. W wykonywaniu tego typu zabiegów oczywiście przodują kobiety, które bardzo często depilują sobie nogi, pachy i wiele innych części ciała. Mężczyźni także coraz częściej decydują się na dokonywanie depilacji. W ostatnich czasach bardzo popularna stała się depilacja laserowa. Polega ona na wykorzystaniu energii lasera do niszczenia cebulek włosów. Dzięki czemu włosy nie mają już prawa więcej rosnąć. Ogromną zaletą tej metody jest jej wielka skuteczność. Depilacja laserowa daje niemal 100 % gwarancji, że w miejscach poddanych zabiegowi włosy nie będą już rosły. Jak to działa?

Depilacja laserowa Vectus – skuteczny sposób na pozbycie się włosków

Depilacja laserowa staje się coraz popularniejsza, a także coraz więcej się o niej mówi. Niektórzy boją się bólu i oparzeń, jednak dzisiejsza technologia uniemożliwia zaistnienie takich przykrych konsekwencji. Jest to doskonały sposób nie tylko na usunięcie owłosienia, ale także na walkę z problemem wrastających włosków, które powodują często stany zapalne. W wyniku tego, że różne salony oferują odmienne rodzaje depilacji laserowej, wokół niej powstało wiele mitów, nad którymi warto się zastanowić.

Popularne mity na temat laserowego usuwania owłosienia

  • zabieg depilacji laserowej jest bolesny

Jest to typowy mit, związany z faktem, że w nazwie zabiegu jest słowo depilacja. Generalnie depilacja nie kojarzy się z czymś przyjemnym i bezbolesnym. Oczywiście każda osoba inaczej odczuwa ból, jednak w przypadku depilacji laserowej ból nie występuje. Jest to zabieg uznawany za całkowicie bezbolesny. Jedynie w czasie zabiegu może pojawić się mały dyskomfort, który nie potrwa długo
i nie spowoduje żadnej tragedii. W celu zabezpieczenia się przed ewentualnymi nieprzyjemnymi doznaniami można nałożyć maść znieczulającą na miejsca depilacji

  • depilacja jest niebezpieczna dla skóry

Laserowe usuwanie owłosienia jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym. Naszej skórze nic nie grozi. Laser oddziałuje bezpośrednio na mieszek włoska, nie narusza naszego naskórka. Bez problemu laser może być stosowany nawet w najczulszych miejscach.

  • Jeden zabieg zdziała cuda

Niestety w przypadku depilacji laserowej jeden zabieg nie da odpowiedniego efektu. Wynika to z faktu, że włoski wzrastają w różnym tempie. Aby całkowicie zaradzić rosnącym włosom potrzeba kilku zabiegów. Liczba zabiegów, jakie należy wykonać to od 4 do 8 w zależności od predyspozycji danego człowieka.

Laser Vectus i technologia skintel do laserowego usuwania owłosienia

  • Każdy laser działa tak samo i zawsze jest skuteczny

Nie jest to prawdą. Dostępnych jest mnóstwo urządzeń do wykonywania depilacji. Ich skuteczność może być różna. Skuteczność lasera może wahać się od 20 do 98 procent. Skuteczność laserów wynika z ich właściwości takich jak: długość fali, średnica promieniowania na skórę, czy czas trwania impulsu. Jednym z najskuteczniejszych laserów aktualnie jest Laser Vectus, którego potwierdzona skuteczność sięga niemal 100 procent.

  • Brak jest przeciwwskazań do depilacji laserem

Istnieje kilka przeciwwskazań. Jednak jest ich bardzo mało. Depilacji laserowej nie można wykonać przy obecności opalenizny, w czasie ciąży i karmienia, w przypadku stosowania ziół światłouczulających, w przypadku chorób skóry.

  • Depilację można wykonać w dowolnej chwili

Nie jest to prawdą. Zabieg depilacji laserowej wymaga odpowiedniego przygotowania. Kilka tygodni przed zabiegiem należy przestać wyrywać włoski, trzeba zrezygnować z peelingów. Jest też więcej koniecznych przygotowań, o których poinformuje nas specjalista, który wykona na nas zabieg.

Poczytaj więcej tutaj: http://www.tczewska.pl/wiadomosci/15844,depilacja-laserowa-vectus-gdynia

Zabieg depilacji laserowej w Gdyni

Nie czekaj i zapisz się na pierwszą wizytę depilacji laserowej Vectus w salonie kosmetologicznym w Gdyni. Taki zabieg to gwarancja trwałego usunięcia owłosienia na dowolnym obszarze ciała! Przyjdź lub zadzwoń, by zarezerwować dogodny dla siebie termin:

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

Depilacja laserowa vectusgdynia.pl

Jak widzimy depilacja laserowa jest bardzo popularna, dlatego powstały na jej temat różne opinie. Duża część z nich jest nieprawdziwa. Na pewno warto polecić każdemu laserowe usuwanie owłosienia jako zabieg bezpieczny i bardzo skuteczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *